Oceń: (0) (0)

mici86

, 2008-07-15 22:07:49, 2 odp
Tematy: odpowiedź

JEŻELI MOJA DZIEWCZYNA KTÓRA MA 17 LAT MOŻE ZAMIESZKAĆ ZE MNA ??

CHCIAŁBYM SIĘ TYLKO ZAPYTAĆ CZY JEŻELI MOJA DZIEWCZYNA KTÓRA MA 17 LAT JA 21lat.  MAM PYTANIE CZY JEŻLI ONA MA 17 LAT TO MA PRAWO DOBROWOLNIE OPUŚCIĆ DOM I ZAMIESZKAĆ ZE MNA CZY NIE BEDZIE PRZEZ TO ZADNYCH PROBLEMÓW Z POLICJĄ JEST NA TO JAKAŚ USTAWA ?? JEST TO MOZLIWE ŻEBY ONA LEGALNIE I BEZ ZADNYCH PROBLEMÓW WYUPROWADZIŁA SIĘ OD RODZICÓW W TYM WIEKU BO SZCZERZE MÓWIĄC ONA MA CIĘŻKIE ŻYCIE Z NIMI ONI JA DRĘCZA PSYCHICZNIE NIE RAZ JA MUSIAŁEM POWSTRZYMYWAC OD MYŚLI SAMOBÓJCZYCH Z CZEGO SIĘ CIESZE ZE MI SIĘ UDAWAŁO ODWIEŚC OD TYCH MYSLI I PRZYSIEGŁA MI ZE O TYM JUŻ NIE POMYŚLI PROSZE DAC MI ODPOWIEDZ CZY JEST TAKA MOŻLIWOŚC ZEBY ONA W TYM WIEKU MOGŁA SIĘ DO MNIE WPROWADZIĆ BEZ NAJMIERJSZYCH PROIBLEMÓW ??? prosze o odpowiedz [email protected] 

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

anit1 2013-07-17 16:08:32

Najlepiej byłoby, gdybyście wspólnie porozmawiali z jej rodzicami, by oni się zgodzili. Ponieważ gdyby wyprowadziła się sama chyba byłyby problemy z policją, ponieważ jest nieletnia i rodzice decydują, gdzie ona ma zamieszkiwać. Za zgodą sądu możesz wziąć z nią ślub, jeśli jesteś w stanie ją utrzymać i ewentualnie gdyby się pojawiło dziecko.

Oceń: (0) (0)

anutka121 2008-07-18 17:09:57

Najlepiej byłoby poczekać jak skończy 18 lat, będzie pełnoletnia.I wtedy nie będzie żadnych problemów.A teraz jej rodzice są za nią odpowiedzialni i oni sprawują nad nią opiekę.Bez ich zgody, nawet teoretycznej może być nieprzyjemnie.Ale jeśli nie mają żadnych zastrzeżeń, to może się do Ciebie przeprowadzić.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Co kiedy wiem ,że...

Autor: czekoladaa, Odpowiedzi: 3

Dlaczego podniecają...

Autor: sks6, Odpowiedzi: 6

Co zrobic żeby nie...

Autor: ~Maria, Odpowiedzi: 8

Dlaczego nigdy nie...

Autor: fazzi, Odpowiedzi: 2

Którego partnera mam...

Autor: tycia11, Odpowiedzi: 1