Oceń: (0) (0)

Anka_1515

, 2008-01-21 23:42:12, 6 odp
Tematy: chlopaka

Jak poderwac chlopaka?

Mam 15 lat,chce poznac pewnego chlopaka kt?ry jest ode mnie rok starszy.Jak mam to zrobic jak jestem niesmiala?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

tajemnicza0123 2013-08-08 12:10:48

Bądź sobą,to zawsze działa xD

Ciekawostki 11 minut temu

Zobacz też: prostujecie włosy
Oceń: (0) (0)

BuffyPostrachWsi 2010-03-03 09:15:16

Pokaż, że go lubisz, ale ci na nim nie zależy. Wymyślaj różne, śmieszne sytuacje, np. potknij się i wpadnij na niego, upuść książki(jeśli ci pomoże znaczy, że plan zaczyna działać), czy też że jesteś smutna(jak przyjdzie to znaczy, że plan dzała, i to dobrze). U mnie to podziałało. chodzimy ze sobą od pół roku i on jest we mnie zabujany. Życzę powodzenia ^.^

Oceń: (0) (0)

sylwiad00 2010-02-10 18:12:12

zagadaj. bądź sobą!!!
w moim przypadku to zaskutkowało...

Oceń: (0) (0)

~kinga 2009-12-21 14:49:29

Hm... też jestem nieśmiała... No początek spróbuj zdobyć jego nr tel/gg i pisz z nim... Potem daj mu sygnał, że ci się podoba... spróbuj się z nim umówić.... Może kino??? W kinie nie musicie z sobą gadać, ale oswoicie się ze sobą... potem już jak mu się spodobasz pójdzie z górki ;))
powodzenia życzę ;d

Oceń: (0) (0)

Misia0898 2009-12-21 14:37:19

Po pierwsze, pozostań spokojna - Amerykanie mawiają "stay cool" i mają rację. Ta złota myśl sprawdza się przy wielu okazjach, a jedną z nich jest właśnie podryw. Kobietom, zdecydowanie bardziej niż facetom, nie wypada zachowywać się zbyt emocjonalnie. Oczywiście dotyczy to tylko początkowego etapu - zawierania znajomości, pierwszych rozmów itd. Kobieta zbyt entuzjastycznie nastawiona do faceta może zostać przez niego uznana za dziwną, łatwą, a przede wszystkim, po prostu mniej atrakcyjną dlatego, że jest w zasięgu ręki i nie trzeba o nią walczyć.


Po drugie, słuchaj go i spróbuj zrozumieć - faceci lubią dużo mówić. Najczęściej o sobie. Nie zawsze jest to ciekawe, ale jeśli zależy Ci na danym egzemplarzu, wysłuchaj jego historii, a może nawet delikatnie go pochwal. Nie przesadzaj, pamiętaj o punkcie pierwszym.


Po trzecie, pamiętaj, że to on musi się starać - nie rób nic na siłę, nie bądź natarczywa, nie narzucaj się. Dlaczego? Patrz punkt pierwszy. To jemu ma zależeć, to on powinien być stroną inicjującą. A przynajmniej powinien w to wierzyć.


Po czwarte, dowiedz się czegoś o nim - kobiety dużo lepiej niż mężczyźni są w stanie rozpoznać teren przed próbą opanowania go. Jeśli zależy Ci danym egzemplarzu, spytaj o niego koleżanki, kolegów. Dowiesz się wielu cennych informacji, które pomogą Ci go zdobyć. Uważaj, musisz być dyskretna.Po piąte, zachowuj się odpowiednio do okazji - podobna rada pojawiła się w artykule z poradami dla facetów, ale jest chyba jeszcze bardziej cenna w przypadku kobiet. Mężczyźnom bardzo zależy im na tym, żeby kobieta spełniała ich oczekiwania. Żartobliwie określa się to powiedzeniem, że kobieta w domu powinna być matką i gospodynią, w towarzystwie damą, a w sypialni... mniejsza o to. W każdym razie, pamiętaj o tym, że w klubie wolno Ci dużo więcej niż w trakcie spotkania z jego kolegami (a tym bardziej rodzicami).Po szóste, zawsze bądź olśniewająca - szczególnie na początku znajomości staraj się nie odkrywać przed nim swoich słabości. Im dłużej będzie wierzył, że jesteś piękną dziewczyną z obrazka, tym większa szansa, że pozostanie Twój. Makijaż, ciuchy, perfumy to nie wszystko, pamiętaj też o odpowiednim zachowaniu. Uważaj przy tym, żeby nie popaść w przesadę i sztuczność. Zabawa we flirt, uwodzenie i podrywanie nie musi oznaczać do przesady udawania kogoś, kim nie jesteś.
Czego lepiej przy facecie nie robić
Po pierwsze, nie bądź wulgarna - mężczyźni generalnie nie lubią wulgarnych kobiet. Nie lubią w ich wykonaniu przeklinania, przesadnego picia itd. Uważaj też z podkreślaniem swojej kobiecości. Zbyt ostantacyjne zachowanie, makijaż i ubranie mogą zaszkodzić. Istnieją oczywiście mężczyźni, którzy poszukują takich "żylet". Zastanów się dobrze czy na pewno warto się z nimi zadawać.

Po drugie, nie szukaj księcia z bajki - daj facetowi szansę. Jeśli nie spełnia któregoś z Twoich wymogów odnośnie wyglądu, usposobienia czy zachowania, spróbuj przynajmniej chwilę z nim pogadać. Kobiety mają tendencję do poszukiwania wymarzonego rycerza, który przyjedzie do nich na białym rumaku. Takich ideałów nie ma.

Po trzecie, bądź wybredna - zdajemy sobie sprawę, że to całkowite przeciwieństwo poprzedniej porady. Mimo to jest to też najprawdziwsza prawda. Kobiety, które zadają się z podejrzanymi typkami, najczęściej tego potem żałują. Zanim więc zdecydujesz się na danego faceta, przemyśl dobrze, czy chcesz mieć z nim cokolwiek wspólnego.

Po czwarte, upewnij się, że oczekujecie tego samego - flirt i podryw to subtelna gra niedomówień, kiedy często nie do końca wszystko jest jasne. Zdarza się często, że obie strony nie mają tych samych oczekiwań odnośnie danej sytuacji. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, nie zawsze prawidłowo odbierają sygnały płynące ze strony płci przeciwnej. Zwyczajny, kobiecy taniec może zostać odebrany przez faceta jako odważna zachęta do czegoś więcej. Z drugiej strony, mężczyzna, który chce być uprzejmy i delikatny, może być przez kobietę oceniony jako mało zdecydowany albo nieśmiały. Jeśli źle ocenimy sytuację, możemy popełnić błąd przy kolejnych etapach znajomości.

Po piąte, nie plotkuj - jeśli zależy Ci na danym chłopaku, staraj się nie mówić o nim za dużo z osobami, do których nie masz pełnego zaufania. Plotki roznoszą się szybko, często mogą trafić do samego zainteresowanego. Jeśli Twój wymarzony chłopak dowie się, co się dzieje, może się to skończyć różnie. W najlepszym wypadku stracisz element zaskoczenia, w najgorszym wredni plotkarze przeinaczą Twoje wypowiedzi i może się skończyć nieporozumieniem.


P.O.W.O.D.Z.E.N.I.A :)
Oceń: (0) (0)

suuzi12 2008-01-24 15:02:29

Jeśli chcesz zagadać to dam Ci dobry patent.
Zostaw na boisku swój szalik na jego plecaku (gdy on go położy). Gdy go znajdzie odczekaj chwilę i zapytaj go czy nie widział przypadkiem Twojego szalika. Koleś odda Ci go a ty w nagrodę zaprosisz go do knajpki. Jeśli chcesz, możesz zamiast szalika użyc powiedzmy bransoletki lub korali

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Najbardziej...

Autor: terry88, Odpowiedzi: 8

Bibliografia - jak...

Autor: Magda, Odpowiedzi: 2

skala

Autor: mat1234, Odpowiedzi: 1

Co to jest...

Autor: Martusia_m16, Odpowiedzi: 4

Bedzie dobrze??

Autor: samba, Odpowiedzi: 2