Oceń: (0) (0)

jaworka4

, 2007-10-23 10:17:44, 1 odp
Tematy:

Czy dodanie do pozwolenia na wytwarzanie odpadów jednego kodu odpadu wymaga ponownej opłaty?

Czy trzeba poraz kolejny dokonywać wpłaty za pozwolenie i wystepować poraz kolejny z wnioskiem?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

wilczynska 2007-11-10 22:16:51

Tak. Należy wystąpić z wnioskiem o zmianę pozwolenia polegającą na dodaniu dodatkowego rodzaju (kodu) odpadu gdyż zgodnie z art. 192 POŚ ?Przepisy o wydawaniu pozwolenia stosuje się odpowiednio w przypadku zmiany jego warunków.?


Tak. Za zmianę pozwolenia na wytwarzanie odpadów jest wymagana opłata skarbowa w wysokości 50 % opłaty skarbowej za pozwolenie, a więc odpowiednio 1005,50 zł albo 253,00 zł (średni, mały lub mikroprzedsiębiorca oraz rolnik) - wg stanowiska MŚ i MF z 12.07.2007 r. do ustawy o opłacie skarbowej.


Stanowisko to nie jest jednak prawem ani też nie jest interpretacją w rozumieniu art. 14a Ordynacji podatkowej.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Tematy:

Pytania: << Poprzednie Następne >>

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Siadłam na okularach....

Autor: Aris2497, Odpowiedzi: 1

Byłam admi na stronie...

Autor: deladelka, Odpowiedzi: 0

Czy można przepisać...

Autor: POŚ, Odpowiedzi: 2

Czy oddając zużytą...

Autor: jaworka4, Odpowiedzi: 1

Dot. gminnego Punktu...

Autor: gustawWS, Odpowiedzi: 1