Oceń: (0) (0)

Moniaa92

, 2013-10-25 11:26:27, 3 odp

Chłopak bez pracy ... szuka cały czas, pracuje przez...

1/2 miesiące i albo go oszukują albo nie ma umowy, albo robi prawie za darmo. Wiem że nie jest leniwy bo chce pracować ale jakoś nie ma szczęścia. Skończył liceum, był na jakimś stażu, teraz robi dodatkowo w weekendy szkołę policealną. Ma 25lat, mieszka z rodzicami, nie ma auta. Ja nie jestem materialistką, dużo mu wybaczyłam, jestem z nim bo go kocham ale chciałabym myśleć już o przyszłości. On o tym nie myśli bo twierdzi że trzeba żyć chwilą i jak będzie odpowiedni czas to pomyślimy o czymś więcej. Ja boję się że ten odpowiedni czas nie nadejdzie. Jestem z nim już 5 lat i sytuacja cały czas tak wygląda. Mamy do siebie utrudniony dojazd i ciężko nam się widywać nawet. To ja zawsze dbałam o to aby mieć jakieś auto, żeby mu pożyczać, żeby dojeżdżać. On myśli nawet o pracy za granicą ale mi zostało jeszcze 1,5 roku studiów i wiem że tu już mogę dorabiać w swoim zawodzie. Myślę już nawet o rzuceniu studiów i wyjechaniu z nim. Co wy o tym myślicie? Bo im dłużej jesteśmy w takiej sytuacji tym coraz więcej kłótni i mniej czasu ze sobą.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Wujko 2013-10-25 20:12:41

To jakis zwykły leser. Dla chcącego nic trudnego. Z kimś takim chcesz związać swoją przyszłość to gratulka

Oceń: (0) (0)

Dupka 2013-10-25 17:29:51

Kolejny Ferdek Kiepski się zapowiada. Nie kończ studiów bo będziesz musiała pracować na siebie i na niego. Wyjedziesz i co, gdzie będziesz pracować na ulicy? Pasożyta sobie znalazłaś a teraz patrz i płacz. Znajdź jeszcze jakieś mieszkanie bo chyba macie zamiar iść na swoje...

Oceń: (0) (0)

MarcoKaka 2013-10-25 13:10:37

Raczej nie myślisz o przyszłości bo chcesz rzucić studia. I gdzie pojedzie ? Ma gdzieś coś załatwione czy będzie szukał na miejscu tam? A język zna by jechać? Jak ma zamiar tam się kręcić to tu to samo może. Niech pojeździ po różnych miejscowościach a pracę na pewno znajdzie, trzeba tylko chcieć. Albo niech sam jedzie za granicę, przecież Ci nie ucieknie. To masz sobie psuć własną przyszłość czyli studia tylko po to by tam szukać mu pracy,.-bez sens.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czy książka My little...

Autor: ba233, Odpowiedzi: 1

BŁAGAAAAAAAAMMM...

Autor: Kochamcięskarbie, Odpowiedzi: 3

Kogo bardziej kochasz?

Autor: Ang3L, Odpowiedzi: 8

Ładną mam dziewczynę?

Autor: Baluk, Odpowiedzi: 13

na jakiego chłopaka...

Autor: ~kazik, Odpowiedzi: 7