Oceń: (0) (0)

lwgula

, 2013-07-31 13:17:07, 1 odp
Tematy: trójkąty, blokada

Czy czujesz bazę?

Baza, to prawo Polaka do wnioskowania, szczególnie i nade wszystko, to prawo Polaka do wnioskowania twórczego! Czy rozumiesz piękno moich wniosków twórczych? Czy wiesz na czym polega sensacyjność moich wniosków twórczych? Czy mam prawo do bycia autorem swojej krwawicy? Czy mam prawo, by moje wyniki zostały ostro ogłoszone na całym swiecie? A może myślisz, że tylko Ja nie mam prawa do wnioskowania twórczego, bo ... ? Bo co? Wierzysz w to? A może Polacy mają prawo tylko do co nieco?
W sposób iście elementarny [poziom SP, poziom G] wykazałem fałszywość
równania Fermata, dowodząc tym samym WTF (FLT). Rozwiązałem więc jeden z najsłynniejszych problemów matematycznych wszystkich czasów, który był problemem otwartym przez okres ponad 350-ciu lat. Ludzkość nie widzi już ani tego problemu ani rozwiązania tego problemu ani autora, który ten problem rozwiązał.
Zbyt wielki był kaliber tego problemu, aby fakt publikacji jego rozwiązania uznać za zakończenie tematu bez jakiegokolwiek komentarza o światowym zasięgu. Nie moja w tym wina, że na co dzień chcecie wyprzedzić samych siebie nie dostrzegając innych. Google: lwgula, W załączeniu moje dzieło w pliku o nazwie: lwg25.pdf
Załączniki do pytania:

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

~locus 2013-08-18 18:27:22

Tradycyjny notatnik wyszedł już z mody! Dzisiejszy uczeń/student ma ze sobą smartfona pełnego rożnego rodzaju przydatnych aplikacji. Jakich? Zobacz na http://appsblog.pl : )

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Przedstawiam tu mój...

Autor: lwgula, Odpowiedzi: 1

Matma

Autor: ~byk, Odpowiedzi: 2

dźwignia dwustronna

Autor: ~123, Odpowiedzi: 1

Co by sie stalo jesli...?

Autor: krystian__1, Odpowiedzi: 2

Dlaczego rurociągi...

Autor: michald, Odpowiedzi: 2