Oceń: (0) (0)

fotoplastikoN

, 2007-08-14 13:55:51, 2 odp
Tematy: normalne

Ciągle bym jadła słodkie rzeczy- co mi jest?

Od jakiegoś czasu mam taki problem, ze ciagle czuje zapotrzebowanie na slodkości (zarówno słodycze jak i dżemy, owoce, słodkie soczki itp.) i nie jest to tylko zwykły apetryt, bo gdy czegos nie zjem, robi mi się słabo i ogólnie źle się czuję. Zjadam ich bardzo duzo i czesto zastepuje sobie nimi normalne posilki.


Nie wiem czy to brak jakiś składników czy coś innego


PS. jestem wegetarianką (z tym że od dawna)

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Animaru 2007-09-16 11:12:25

Też jestem wegetarianką i kiedy przestaję dbać o odpowiednią dietę, też mam ciągoty do jedzenia słodyczy. Zanika to zupełnie kiedy jesz dużo sałaty. Z moich obserwacji wynika, że to chyba brak żelaza. (Najbardziej mnie ciągnie do czekolady) Jedz pietruchę, sałatę, buraki i soję w dużych ilościach. Wegetarianin musi dbać o siebie^^ Kiedy mięsożerca choruje/coś się z nim dzieje to jest to wina czegośtam, ale kiedy jest to wegetarianin to oczywiście zawsze wina diety. Takie stereotypy. Trzymaj się ciepło i może brokuły? :)

Oceń: (0) (0)

Kriss 2007-08-14 17:37:00

Że niektórych skladników brak to na pewno, natomiast to typowe objawy opanowania organizmu przez drożdżaki Candida albicans - kandydoza. Trzeba to jednak oczywiście dobrze zdiagnozować.


Metody stosowane przez wielu lekarzy w przychodniach zwykle raczej przyczyniają się do utajnienia choroby, a wręcz rozprzestrzeniania jej (np. poprzez antybiotyki).  Ekspertem w tej dziedzinie jest lekarz medycyny akademickiej i naturalnej, który przerabiał to na swoim organiźmie - Andrzej Janus.


http://www.zdrowie.klips.org/cichy_zabojca_nowy.htm


 

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Witam!!DZISIAJ PO...

Autor: patrycjaitomek21, Odpowiedzi: 4

Co oznacza bol w...

Autor: nancy69, Odpowiedzi: 4

Jak brać tabletki...

Autor: ilokol, Odpowiedzi: 1

NADŻERKA A TABLETKI...

Autor: pysia666, Odpowiedzi: 2

Bole lydek wewnatrz...

Autor: anuka, Odpowiedzi: 2