Oceń: (0) (0)

adam890

, 2007-08-12 13:52:16, 9 odp

Jak wywołać duchy?

Czy może mi ktoś napisac to od początku do końca co potrzebne kiedy z kim jak gdzie i wszystko z tym związane?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

~Ania 2010-04-18 14:03:13

nie rób tego! jestem młoda ale juz doświadczona. zjawiska paranormalne towarzyszą mi od małego dziecka. nie bede ci teraz tłumaczyc co i jak. po prostu nie rób tego bo skutki sa opłakane. w razie wypadku pisz na tym forum to ci pomogę.

Oceń: (0) (0)

Emulka 2010-02-20 11:58:55

stajesz na środku pokoju i wołasz DUCHY, DUCH, GDZIE JESTEŚCIE , WPADNIJCIE NA MELANŻ BO ZA WAMI TĘSKNIĘ!!!!!!!! Działa. ;D

Oceń: (0) (0)

marcis66 2010-02-19 10:51:41

heh ^^ słuchaj glutenkowaca ! xd

Oceń: (0) (0)

sylwiad00 2010-02-10 18:22:29

Przygotowania należy rozpocząć na czternaście dni przed główną ceremonią. Pokój do wywoływania powinien być tym miejscem, w którym zmarły często przebywał, ale może też być to inny pokój. Należy zgromadzić tam wszelkie pamiątki po osobie wywoływanej: ubiory, przedmioty osobiste. Trzeba tam także ustawić jego portret, przykryć go białym woalem, otoczyć ulubionymi kwiatami i codziennie je zmieniać.
Dzień wyznaczony na przywołanie zjawy ma być traktowany jako uroczysty już od samego rana. Stół w pokoju wywołania, ma być nakryty białym obrusem i zastawić do uczty we dwoje, złożonej z chleba, wina, winogron lub innych owoców. Ucztować w milczeniu, przy zakrytym portrecie. Do kielicha nalać wina dla ukochanej osoby i odkroić dla niej chleb. Poza tą strawą, na stole nie powinno się nic znajdować.
Wieczorem, o tej samej, co zwykle porze, trzeba wejść w milczeniu do pokoju, rozpalić ogień z drewna cyprysowego i siedmiokrotnie wrzucić w ogień kadzidło, wymawiając imię osoby, którą się chce ujrzeć. Nie odkrywaj jej portretu, potem zgaś świecę bądź lampkę i pozwól by ogień sam wygasł. Wtedy dorzuć wonności na żar i wzywaj Boga z rytuałem wiary zmarłej osoby, wyobrażając sobie jak ona by tę modlitwę mówiła i starając się jak najbardziej z nią utożsamić. Zamilknij na kwadrans, a potem głośno odezwij się do wywoływanej osoby, z całą miłością prosząc, by się ukazała. Zakryj swą twarz i w myślach nadal błagaj i wołaj ją. Potem podniesionym głosem trzykrotnie zawezwij ją do ukazania się. Czekaj na kolanach z zamkniętymi lub zakrytymi oczami przywołuj ją w duchu, a następnie znowu pełnym miłości głosem przywołaj tę osobę. Po trzecim wywołaniu, zjawa powinna się ukazać oczom wywołującegoII SPOSÓB

Inną metodą na spotkanie się z duchami może być seans spirytystyczny. Przed seansem należy się do niego odpowiednio przygotować, mam tu na myśli rekwizyty, jakie powinny nam towarzyszyć podczas tego rytuału. Jednym z podstawowych elementów jest specjalna tabliczka "oui-ja" lub narysowana plansza.
Na talerzyku lub kawałku płaskiego drewna należy wymalować strzałkę tak, aby w półmroku była ona dobrze widoczna. Stolik, przy którym będzie się odbywał seans spirytystyczny nie powinien mieć żadnych metalowych połączeń i powinien być okrągły. Obok stolika zapalamy świecę i ząbek czosnku nacięty na krzyż, który zapobiega przybyciu larw astralnych i innych niepożądanych gości. Po modlitwie odmówionej przez wszystkich uczestników seansu osoba prowadząca prosi ducha, aby przybył i odpowiedział na pytania. Może to być jakikolwiek duch osób, które zeszły z tego świata, do których mamy jakieś pytania.
Siedząc przy stole należy obie stopy mocno oprzeć na podłodze, rozluźnić mięśnie i delikatnie oprzeć palce na brzegu talerzyka. Jeżeli w seansie bierze udział większa liczba osób, to na talerzyku można położyć tylko palce wskazujące.
Jeżeli pomimo pytań talerzyk przestał wskazywać jakiekolwiek litery czy odpowiedzi, to znak, że seans się zakończył. Wtedy należy podziękować duchowi lub duchom za przybycie. Odmówić modlitwę, zapalić kadzidło lub ziele bylicy i wyobrazić sobie, że duchy wracają w zaświaty. Pokój trzeba starannie wywietrzyć i uczynić w powietrzu pożegnalny znak krzyża. Po takim seansie, jest wskazane, aby wziąć kąpiel w soli, a następnie zaserwować sobie prysznic- raz ciepły- raz zimny, na zmianę.Oceń: (0) (0)

DaNio 2010-01-24 17:30:27

Ehh czarna magia... Nie dobrze jak bardzo chcesz wywołać duchy i to robisz...;/ Bóg nie jest z tego zadowolony ...

Oceń: (0) (0)

Dżusti1 2010-01-24 17:24:45

wez przestan krzywde sobie zrobisz

Oceń: (0) (0)

~GLUTEKOWIEC 2010-01-18 10:28:43

Wydrukuj z neta plansze z gwiazdą Dawida i na każdy jaj koniec połóż świeczkę i skup cię na duchu którego chcesz wywołać. Następnie wskocz na środek planszy i wciśnij sobie do odbytu palącą się świeczkę - powodzenie w wywoływaniu GWARANTOWANE!!

Oceń: (0) (0)

wikiR 2010-01-18 10:17:25

I po co ci to..DD
przecieżż!!

Oceń: (0) (0)

FilmwebOwicz 2007-08-13 18:08:02

Wątpię, by znał to każdy na pamięć, wię odsyłam do:
http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&q=wywo%C5%82ywanie+duch%C3%B3w&btnG=Szukaj+w+Google&lr=lang_pl

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

jaki waszym zdaniem...

Autor: anezaq, Odpowiedzi: 7

Jakie oceny wychodzą...

Autor: pena, Odpowiedzi: 7

czy będzie jeszcze...

Autor: olaaa8211, Odpowiedzi: 9

Co mam zrobić gdy...

Autor: sandra123321, Odpowiedzi: 2

Dlaczego lotniskowce...

Autor: caroline888, Odpowiedzi: 1

Linki