Oceń: (0) (0)

browncatherine

, 2007-08-08 11:53:38, 1 odp
Tematy: paznokcie, uczucie

Czy to objawy niedoboru?

Czy uczucie niepokoju, zmęczenia, nudy, rozdwajające się paznokcie mogą być spowodowane niedoborami witami i pierwistków? Jak tak, to jakich i jak można je uzupełnić.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Kriss 2007-08-08 17:54:47

Z całą pewnością opisywane objawy to efekty braku równowagi neuroendokrynnej, w tym niedostatecznego odżywienia organizmu w witaminy, biopierwiastki, flawonoidy. Tradycyjnie, medycyna akademicka rozpoznaje to np. jako syndrom chronicznego zmęczenia i ordynuje specyfiki, które ... trzeba brać do końca świata i jeden dzień dłużej, bo na tym polega ten system.


Oczywiście można coś zmienić przyjmując odpowienie preparaty i prawdopodobnie należałoby przede wszystkim wziąć pod uwagę: magnez, cynk, kolagen, biotyna, cysteina, oraz antyoksydanty w rodzaju naturalnej witaminy C, czy B complex. Trzeba jednak uważać, gdyż to co jest reklamowane i powszechnie dostępne w sprzedaży to zwykle nie przedstawia istotnej wartości.


Należałoby nieco więcj wiedzieć o stylu życia i warunkach życia, lecz mimo wzystko to jednak jest trochę jak loteria, albo się trafi, albo nie. Konwencjonalne badania krwi, moczu, czy kilka innych w takich wypadkach raczej nie za wiele są w stanie powiedzieć, gdyż one dają odpowiedź "na teraz", a to nie w tym leży problem.  Najlepszym rozwiązaniem jest analiza pierwiastkowa włosów, w wyniku której można otrzymać obszerny opis określający typ metaboliczny i stan odżywienia badanego organizmu.. Dzięki temu możemy wskazać najlepszy sposób odżywiania, wsparty programem właściwej suplementacji witaminami, minerałami, antyoksydantami i innymi preparatami odżywczymi. Otrzymuje się wskazówki i tendencje w organiźmie tak by efektem prawidłowego odżywienia było uzyskanie właściwej, indywidualnej równowagi metabolicznej. Taki stan przywraca zaburzoną równowagę i zabezpiecza organizm przed chorobami, które mogą być indukowane czynnikami środowiskowymi i tendencjami genetycznymi. Przywrócenie równowagi metabolicznej jest niezbędnym elementem procesu leczenia każdej choroby, oraz jej zapobieganiu zanim ujawnią się bardziej niebezpieczne i dokuczliwe objawy.


Mówiąc najprościej, analiza pierwiastkowa jest jedną z nielicznych metod sprawdzenia co tak naprawdę dzieje się w organiźmie i na podstawie tych danych zalecenie właściwego sposobu postępowania, diety, suplementacji, oraz zmian w trybie życia,niezbędnych do odwracania niekorzystnych tendencji, które już postępują w Twoim organiźmie, co wynika z opisywanych objawów. Otrzymujesz książeczkę z wynikami i wykresami (dla konsultanka), a także część praktyczną, gdzie prostym językiem jest napisane co i jak należy należy zrobić, a także możliwość bezpłatnych konsultacji, w tym lekarskiej.


 

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

mam pytanie...?wiem...

Autor: Justi11, Odpowiedzi: 6

Co się ze mną dzieje??

Autor: ania123, Odpowiedzi: 3

Bol w klatce...

Autor: w-kropki-bordo, Odpowiedzi: 2

Mam wynik badania...

Autor: a_kaminska2, Odpowiedzi: 1