Oceń: (0) (0)

pampaer

, 2012-10-11 12:34:40, 2 odp
Tematy: odpowiedni, ogólne

Kuchenka mikrofalowa szkodzi na zdrowie?


Co sądzicie na ten temat? Próbuję przekonać rodziców że będzie nam wygodniej mając mikrofalę. Oni twierdzą że jest szkodliwa dla zdrowia.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

~okooki 2014-01-30 11:43:36

Już dawno robiono badania o tym ,że jedzenie z mikrofali jest porównywalnie wartościowe z jedzeniem przygotowanym na gazie lub płycie ceramicznej . O szkodliwości można sobie rozmawiać ale nie jest na pewno większa niż korzystanie z telefonu komórkowego. Polecam http://www.megamarket.com.pl/kuchnie-mikrofalowe-do-zabudowy mikrofalówki z funkcja pieczenia pizzy bardzo szybko można przygotować dla niespodziewanych znajomych.

Oceń: (0) (0)

jake 2012-10-11 14:55:49

Jak dla mnie mikrofala http://www.mixmedia.pl/kuchnie-mikrofalowe ma służyć do podgrzewania wcześniej przygotowanych już potraw i całych dań, a nie do przyrządzania czyli grillowania pieczenia pizzy itd. Domownicy schodzą się o różnych porach i każdy może zjeść ciepły posiłek. Marka raczej ma znaczenie droższa np.http://www.megamarket.com.pl/kuchnie-mikrofalowe.SAMSUNG ja używam już około 10-ciu lat, jakość i nie zawodność bez bajerów sprzęt na lata to jest przecież, może i nie zdrowe ja w to nie wnikam ale życie ułatwiają ja polecam to świetny wynalazek.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Napisz jak...

Autor: zaciekawiona, Odpowiedzi: 1

trądzik,...

Autor: ~pomocyyyyy, Odpowiedzi: 3

trądzik ale jakis...

Autor: ~karolina, Odpowiedzi: 5

JAK SIĘ GOLIĆ ŻEBY...

Autor: HIEN00, Odpowiedzi: 4

Czy zabieg Ablacji...

Autor: Tysia, Odpowiedzi: 1