Oceń: (0) (0)

Lortta

, 2012-06-28 07:33:36, 4 odp

Jestem załamana co mam zrobic ?

Ostatnio chodziłam z pewnym Łukaszem.. strasznie go kochałam.Pewnego dnia pojechałam tam do niego by się z nim spotkac.. byliśmy sami zapytał mnie o chodzenie...<zgodziłam się bo strasznie mi się podobał i go kochałam>. Byliśmy sami więc jak każda para przytulaliśmy się i całowaliśmy się ....( Wszystko było tak jak zawsze) Pojechałam do domu... A rano dostaję esemesa "koniec z nami" załamałam się.Więc natychmiast zadzwoniłam do niego..Powiedział-"TO WSZYSTKO BYŁA ŚCIEMA NIE KOCHAM CIĘ, ROBIŁEM SOBIE Z CIEBIE JAJA, BYŁEM TYLKO Z TOBĄ DLA POZORU, A PISAŁ ZA MNIE ŻE CIE KOCHA MÓJ KOLEGA.PODOBA MI SIĘ MARTA<moja przyjaciółka> załamałam się . Opowiedziałam jej to wszystko a ona.. wyśmiała mnie i poinformowała że parą. Co mam zrobic ?! Dalej mi na nim zależy... ale w końcu to też nie jestem pewna czy nie pisali jego koledzy ... bo to już wszystko jest po motlane...Co mam zrobic cały czas o nim myślę.?Chciałabym się na nim zamścic tylko jak ?!

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

natalia2412 2012-07-23 11:19:30

Ja myśle, ze kiedys bedą sie tego wstydzić, próbowali sie zabawić twoim kosztem, a ta twoja przyjaciółka... na przyszłość bardziej uważaj i lepiej poznaj druga osobę zanim nazwiesz ja przyjacielem. Nie przejmuj sie tym wszystkim, ja wiem ze to sie tak łatwo mówi, ale jako osoba starsza od ciebie mogę cię zapewnić, ze za piec lat jesli wogole sobie o tym przypomnieć to nie będzie to miało dla ciebie najmniejszego znaczenia.

Oceń: (0) (1)

~zemsta 2012-07-22 09:24:24

zrób se tatuaż na czole

Oceń: (0) (0)

wenndi 2012-07-10 22:11:55

Moja droga, podstawowe motto "unikaj toksycznych ludzi", twoi "znajomi" właśnie tacy są, jesteś wartościową i wrażliwą młodą osobą, to oni nie warci ciebie i twojego zainteresowania! unikaj kontaktu z nimi, będzie bolało ale czas leczy rany i w przyszłości będziesz o nich myślała tylko w kontekście pogardy lub obojętności. Szczęścia i cierpliwości życzę.

Oceń: (0) (0)

MarcoKaka 2012-06-28 11:50:38

Daj sobie spokój z nim, nie odzywaj się i nie mścij bo to nic nie da. A przyjaciółkę to masz super że Cię wyśmiała. Zmień może towarzystwo na takie które będzie z Tobą się liczyć i szanować

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Hejka! Mam straszny...

Autor: patrycja080208, Odpowiedzi: 8

Czy ona się we mnie...

Autor: Rado, Odpowiedzi: 4

Czy w wieku 16 lat...

Autor: beata1670, Odpowiedzi: 3

Niepewność?

Autor: dziczka69, Odpowiedzi: 1