Oceń: (0) (0)

LockMe

, 2012-01-31 16:53:37, 2 odp

problem z anno 1701 przedstawia sie: -instalacja gry...

anno 1701
-crack
-patch
-rejestr (ITA-POL)
-pliki .dll
-spolszczanie gry
-serial gry

jak to rozwiązać?

główny problem u wielu graczy to złączone napisy i patchowanie gry

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

sztabantypiracki 2012-02-07 14:51:14

W związku z zamieszczonym materiałem http://zadajpytanie.pl/pyt/37870/problem-z-anno-1701-przedstawia-sie--instalacja-gry, Sztab Antypiracki informuje, że o opublikowanej przez Pana treści poinformowaliśmy właściwą kancelarię prawną oraz właściciela praw autorskich.
Przypominamy, że osoby trzecie – również te z Pańskiego otoczenia (sąsiedzi, znajomi, współpracownicy), mogą poinformować policję o łamaniu przez Pana praw autorskich.
Sztab Antypiracki informuje, że osoba posiadająca, przechowująca lub wykorzystująca urządzenia lub ich komponenty, służące do usuwania lub obchodzenia technicznych zabezpieczeń przed odtwarzaniem, przegrywaniem lub zwielokrotnianiem utworów (muzyki, filmów lub oprogramowania, w tym gier komputerowych) podlega odpowiedzialności karnej przewidzianej w art. 118 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, tj. karze grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.
Podstawa prawna: art. 118 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Ponadto osoba, która usuwa lub obchodzi techniczne zabezpieczenia przed dostępem, zwielokrotnianiem lub rozpowszechnianiem utworu (w tym: muzyka, film, program komputerowy, gra komputerowa) w celu bezprawnego korzystania z utworu musi się liczyć z odpowiedzialnością cywilną przewidzianą w art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, tj. obowiązkiem zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia (opłaty licencyjnej) – jeśli naruszenie ma charakter zawiniony – lub podwójnej wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści.
Podstawa prawna: art. 79 ust. 1 w zw. z art. 79 ust. 6 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Policjanci z Otwocka w jednej chwili wkroczyli do kilkudziesięciu mieszkań osób podejrzanych o piractwo. Zabezpieczono 40 komputerów stacjonarnych i laptopów. Właściciele przesłuchiwani – grożą im dwa lata więzienia. http://sztabantypiracki.pl/pl/aktualnosci/pokaz/231
Bądź bezpieczny. Audytuj oprogramowanie, więcej informacji znajdziesz na stronie www.reo.org.pl i http://zrobtosamo.pl/firma/dostawcy.php

Oceń: (0) (0)

LockMe 2012-01-31 17:19:07

instalujemy gre (porada: nie instalujcie, nie przechowujcie gier, programów itp. na dysku na którym jest zainstalowany windows [standardowo to dysk C ])

crackujemy gre (crack - min. 12MB rozmiar) - wklejamy crack'a do folderu z gra. crack ma ZAWSZE taka sama nazwe co plik uruchomieniowy gry .exe [np. Anno1701.exe]

patchujemy gre (po sciagnieciu z internetu takiego patch'a, klikamy na niego zeby sie uruchomil, jesli sie pojawi okno kreatora instalacji - patch sie zainstaluje :) patch ten powinien wprowadzic zmiany w grze, miedzy innymi napisy ze spacją.

rejestr - tu nic nie kopiemy ;] LANGUAGE REG_SZ ITA(lub ENG) POZOSTAJE BEZ ZMIAN.

po tym patchu zmienia sie: VERSION REG_SZ 1.00 na 1.01 [oczywiscie chodzi o patch cenega_poland_anno1701_patch101_pol]

-pliki .dll - jesli cos sie bedziec dziac to zmieniac patch'a :) w razie czego szukac tu: http://www.dll-files.com LUB WPISAC W GOOGLE NAZWE BRAKUJACEGO (BRAKU ODNALEZIENIA PLIKU) PLIKU .dll

-spolszczanie gry - sam patch powinien spolszczyc gre ;] malo jest spolszczen do anno1701.

- serial gry - google>serial do anno 1701

Gdy pojawi sie problem z bledem wersji jezykowej, należy ściągnąć kolejny ptach i zainstalowac ;]

W razie pytań, pisać na pw ;] lub na maila: [email protected]

postaram sie pomoc kazdemu ;]

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czy grasz w Shakes &...

Autor: Klaudia9911, Odpowiedzi: 0

kto chce 3 konta z 2...

Autor: aga1231, Odpowiedzi: 2

Z jakich?

Autor: szymon1300, Odpowiedzi: 5

Zasady gry w rugby??

Autor: koper111, Odpowiedzi: 2

Czy w te gry można...

Autor: sebastinho, Odpowiedzi: 3