Oceń: (0) (0)

Ketzer

, 2011-04-27 20:16:27, 3 odp

Witam wszystkich! Mam taki problem,uliczka na...

osiedlu domków jednorodzinnych, u sąsiada po drugiej stronie stoi złom samochodowy, są tablice rej, ale auto nie odpalane od ok roku, każde koło na flaku, w środku auta totalny bałagan, samochód stoi na przeciwko mojej bramy tak że mam za każdym razem problem z wyjazdem ze swojej posesji, nie zgłaszam tego straży czy policji bo pewnie się nie da z tym nic zrobić no bo przecież daje jakoś radę, teraz pytanie, proszę tego sąsiada aby auto przestawił pare metrów w jedną lub drugą stronę ale to jak rozmowa z głuchym, chciałbym się tego auto pozbyć, czy mogę jakoś wezwać straż lub policję aby temu delikwentowi sprawdzili polisę oc czy dowód rej? bo na pewno ich nie ma, czy w tedy odholują auto lub gościu zapłaci karę? wiem że sąsiad sąsiadowi takich rzeczy nie robi ale nie idzie się z nim w żaden sposób dogadać a on wręcz robi to specjalnie. proszę o jakąś radę ;(

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

michaltywieszkto 2012-10-09 21:35:54

ok, trudne pytanie ale radze postawić znak ze niemorzna tu parkować i wtedy ten złom odcholowac na jego koszt

Oceń: (0) (0)

Ketzer 2011-04-30 13:28:54

No tak, ale straż miejska stwierdzi że nie przeszkadza mi to w wyjeżdżaniu z własnej posesji skoro zostawił wystarczającą ilość miejsca, bardziej bym wolał aby to auto jakoś zniknęło, gośćiu ma w sumie 3 wraki wokół domu, nie dość że szpecą okolicę, to jednak trochę utrudniają wyjazd, to jest na małym wzniesieniu, auto jest w kiepskim stanie, podejrzewam że nie ma oc, w przypadku jak puszczą hamulce to może komuś zrobić krzywdę, chodzi mi oto czy mogą mu w jakiś sposób tak ad hoc sprzwdzić czy ma ten przegląd i oc? bo wtedy by go zabrali na amen.

Oceń: (0) (0)

chr 2011-04-28 09:16:00

Jak najbardziej ściągaj straż miejską (wystarczy), jeśli stwierdzą, że rzeczywiście utrudnia, a z tego co piszesz tak wynika, to powinni zholować auto, oczywiście na koszt właściciela..
Co prawda jeśli już rozmawiałeś z sąsaidem, to się domyśli, kto mu to zrobił, ale jak nic nie zrobisz, to on na pewno też nic nie zrobie.. Tylko potem sie pilnuj by jemu jakichś przeszkód nie naustawiać..

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czy taki regał...

Autor: ba233, Odpowiedzi: 0

Żeby na takiej...

Autor: mbenz, Odpowiedzi: 2

czy w skodzie felici...

Autor: ~karolina252, Odpowiedzi: 1

Jaki wybraćmodel Forda?

Autor: grabi71, Odpowiedzi: 2

Co robić by nie...

Autor: Chemar, Odpowiedzi: 12