Oceń: (0) (0)

Sinner

, 2009-11-13 22:15:29, 5 odp
Tematy: Ona ma Kogos

Ona ma Kogos .. A Ja jestem sam

niedawny czas temu poznałem dziewczynę tak minęło może 1 tydzień odkąd się znamy ... zacznę od początku
był to bodajże poniedziałek kumpel do mnie zadzwonił w czasie lekcji ze jest gdzieś tam na Wajsach z dziewczynami ze swojej klasy (a ja z jego klasy znalem tylko Gośkę [dziewczyna mojego znajomego] a po reszta myślałem ze reszta dziewczyn z jego klasy nie nadaje się do niczego ... gdy zerwałem się z lekcji i przyszedłem do nich to się grubo pomyliłem, w ten czas poznałem Patrycje :) Nie powiem Bardzo fajna i ładna dziewczyna do tego ogarnięta .. tego w sumie szukałem xD posiedzieliśmy w tedy tak ze 3 godzinki i każdy zawinol się do domu.. załatwiłem sobie do niej nr i w ogóle zaczęliśmy pisać .. i częściej widywać *chodzimy do tej samej szkoły choć w Pon pierwszy raz ja na oczy widziałem * :) po paru dniach napisała mi ze ma chłopak trochę mnie to w sumie zraziło .. ale pomyślałem sobie co tam raz się żyje i cały czas do niej podbijałem spotykaliśmy się niedawno po raz tam 3 tak w dwoje właśnie wczoraj .. po spotkaniu napisała mi esa ze " dobrze się ze mną bawi ze fajny ze mnie chłopak i w ogole" .No i teraz mam taki Kurna problem co dalej robić drążyć dziurę dalej żeby się dokopać do złota czy dać sobie spokój ??a jeszcze do tego na początku naszej znajomości jak mi powiedziała ze ma chłopak to dodała do tego ze nie za dobrze im się razem układa Bo zaczęła z nim chodzić dlatego żeby zrobić na złość Matce ..

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

Odpowiedzi Answer97:

Answer97 2009-11-13 23:06:04

Ja bym na twoim miejscu walczyła. Nic nie tracisz, a możesz coś zyskać. Do odważnych świat należy. Jeżeli powie, że nie chce z tobą być to widocznie nie jest ciebie warta.

Dyskusja:

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

MarcoKaka 2012-07-05 02:34:36

Nie rozbija się związków! Odwal się od niej

Oceń: (1) (0)

Sinner 2009-11-13 23:40:51

w sumie zgredzie masz trochę racji ale jak znam siebie to najpierw wybadam sobie teren z kim ona chodzi xD teraz w sumie bd z nią na tych samych połowinkach .. bo mój czas na połowinki już przeminą ale bierze mnie ze sobą koleżka właśnie ten co chodzi z nią do KLASY chodzi .. ;) [tak dla ścisłości obaj kiblwalismy 1 rok ] my mamy we 2 skończone 18 a Pati na 17 .. lat tak to wygląda .. dobra za jakiś czas zrobię krok do przodu i napisze co i jak wyszło :)

Oceń: (1) (0)

zgred79 2009-11-13 23:14:18

- to musisz obgadać dosłownie tylko z nią...
w te albo wewte, niezależnie od tego jak wyjdzie to i tak będziesz do przodu.
Jak powie, że ma chłopaka i tyle - to masz ten plus, że wiesz że lepiej sobie odpuścić, za nim na dobre ci odbije... jak powie co innego to znowu masz plus, że może coś się rozwinie...

Dawno temu też uderzałem do takie jednej... ale ona nie raczyła mnie poinformować, że już ma kogoś... hehe, dziś się śmieje, ale wtedy po 4 czy 5 miesiącach jak się wydało co i jak, to mina zbyt szczęśliwa nie była.
Nie była, nie dlatego że miała kogoś już, tylko dlatego, że od razu nie skończyła tego textem "mam już kogoś".... - no ale cóż... szczerość i zdolność wyrażania myśli przychodzi późno z wiekiem... i każdy musi liznąć trochę tego i owego nim dorośnie...

Oceń: (1) (0)

Answer97 2009-11-13 23:06:04

Ja bym na twoim miejscu walczyła. Nic nie tracisz, a możesz coś zyskać. Do odważnych świat należy. Jeżeli powie, że nie chce z tobą być to widocznie nie jest ciebie warta.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

hej mam pytanie. boje...

Autor: annakonda, Odpowiedzi: 4

co sprawia większą...

Autor: kamiltomczyk80, Odpowiedzi: 7

??????

Autor: Karas0601, Odpowiedzi: 5

kiedy widac

Autor: ~asasasa, Odpowiedzi: 2

Prezerwatywy???

Autor: sabina155, Odpowiedzi: 2

Linki