Oceń: (0) (0)

koralik.

, 2009-07-27 22:41:59, 1 odp

Czy ja zwariowałam?

Mam poważny problem z połykaniem, odczuwam dwie tabletki antykoncepcyjne głęboko gdzieś tam... gdzie na pewno nie powinny się znaleźć.
Laryngolog twierdzi, że skoro tabletek nie widać to oznacza, że ich  tam wcale nie ma. Nie chcą wykonać mi prześwietlenia ani żadnych podobnych badań specjalistycznych.
Jednak ja je wyraźnie odczuwam cały czas, to nie jest ból jak po obrzęku gardła, tylko poczucie, że utkwiło mi tam ciało obce, do końca opakowania pozostało mi jeszcze 5 tabletek, mam wrażenie, że gdy tylko jakaś się rozpuści w jej miejsce wpada kolejna, nowa.
Po prywatnej wizycie otrzymałam skierowanie do szpitala na dokładniejsze badania, jednak tam ponownie odmówiono mi pomocy, argumentując że jest to nieracjonalne i potraktowano mnie jak osobę co najmniej  niestabilną emocjonalnie.
Od trzech dni jestem wyłącznie na płynach nic nie jem, bo jedzenie sprawia mi to paskudny ból i czuję, ze coś bezustannie przesuwa się w moim przełyku.
O zgrozo! nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam grypę. Lekarzy omijam szerokim łukiem, jednak tym razem naprawdę potrzebuję pomocy, jednak nikt nie stara mi się jej udzielić.
Bardzo proszę o poradę, co robić?
Na litość boską, czy ja zwariowałam? Czy z moim przełykiem jest coś nie tak.

 

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Rosa36 2009-07-31 17:44:19

Ja też kiedyś miałam dziwny ból w przełyku po zjedzeniu ogórka.Tak mnie to bolało,że miałam wrażenie,iż zaczynam się dusić.Pojechałam na ostry dyżur do szpitala.Laryngolog nic nie stwierdził,ale zrobiono mi też tomografię z kontrastem,która też nic nie wykazała.I tak naprawdę musiało mi to samo przejść choć to naprawdę było nieprzyjemne i jeszcze trwało z dwa dni.Może pojedź właśnie na taki dyżur do szpitala i nie wspominaj,że już gdzieś z tym byłaś.życzę powodzenia.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

cześć .. mam problem...

Autor: heheszkii, Odpowiedzi: 5

jak sie spuscic zeby...

Autor: ~piascx, Odpowiedzi: 2

Swędząca wysypka

Autor: ~Anonimowy, Odpowiedzi: 4

Jak sobie poradzić w...

Autor: aneta2211, Odpowiedzi: 1

Który kosmetyk jest...

Autor: dusia5554, Odpowiedzi: 2