Oceń: (0) (0)

karolcia16

, 2009-06-09 15:53:10, 3 odp
Tematy: zacząćkosmetyczne

Jak otrzymać fundusze unijne na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej?

Witam serdecznie, chciałabym otworzyć własną działalność gospodarczą, dokładnie usługi kosmetyczne z dojazdem do klientki. Chciałabym się dowiedzieć czy mam szansę otrzymać dotacje z UE, i co po kolei powinnam robić aby skorzystać z funduszy unijnych. Chodzi mi dokładnie od czego zacząć i krok po kroku jak dalej postępować?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

pawelek007 2013-07-02 19:52:48

Najlepiej to śledzić strony firm instytucji , które się tym zajmują i które mająna to środki http://investorsi.pl/forum/viewtopic.php?t=3236 dodatkowo warto pytać w urzędach pracy i na stronach EFS

Oceń: (0) (0)

scianka13 2010-02-05 16:12:32

Jeśli z sukcesem chcesz przejść przez proces pozyskiwania funduszy z unii europejskiej to polecam Ci książkę
http://skuteczny-wniosek.zlotemysli.pl/scianka13,premiera/

Książka zawiera konkretne informacje , krótko podsumowując pragnę przekazać główna idee tej książki, czyli tak naprawdę jeżeli masz dobrego doradcę , jeżeli te książkę potraktujesz jako dobrego doradcę , napisanie wniosku a później pozyskanie tych funduszy które należą się każdemu z nas kto ma jakiś pomysł, nie jest tak naprawdę trudne.

Jeżeli masz pomysł lub prowadzisz swój własny biznes i miałbyś znaleźć pieniądze na dofinansowanie, masz pomysł ale nie masz jeszcze firmy, a chciałbyś także zdobyć środki, tak naprawdę, ta książka poprowadzi cie krok po kroku przez ten cały proces.

Jeżeli przeraża cie ta cala biurokracja związana z pozyskiwaniem funduszy, to każdy termin którego nie rozumiesz Autorka w tej książce wyjaśnia , co najważniejsze w tej książce znajdziesz przewodnik, jest to jeden z rozdziałów w którym autorka krok po kroku pokazuje jak wypełniać tabelkę, a po tabelce ten właśnie unijny wniosek. Czyli z ta książka jesteś w stanie samodzielnie napisać projekt o dofinansowanie z unii europejskiej , a jeżeli do końca go nie napiszesz to znajdziesz w tej książce podpowiedzi gdzie pytać, kogo pytać i w jaki sposób dowiadywać się co mam dalej zrobić.

Do 2013 roku kończy się okres rozliczeniowy. Napisanie takiego wniosku , następnie zrealizowanie go i rozliczenie trwa pewien odcinek czasu wiec im wcześniej zdecydujesz się ze chcesz pozyskać środki , napisać wniosek, im wcześniej to zrobisz tym lepiej. Już teraz wiele firm na rynku są o wiele bardziej konkurencyjne właśnie dzięki temu potężnemu zastrzykowi pieniędzy .

W sumie najważniejsza rada jak przekazuje ta książka, jest fakt, że pisanie wniosku nie jest wcale rzeczą trudna , jest oczywiście pracochłonną, tego nie da się podważyć, ale z tym poradnikiem, z tą książka dobrym doradca nie jest to trudne. Tak naprawdę nic nie tracisz jeśli napiszesz taki wniosek a zyskać możesz bardzo wiele . Wierze że ta książka będzie takim konkretnym poradnikiem, że przeprowadzi cię krok po kroku i zakończy się to sukcesem . Powodzenia

Oceń: (0) (0)

ANCZESKA 2009-11-18 20:23:00

Najprościej będzie chyba dowiedzieć się o dofinansowanie działalności z Urzędu Pracy.

Albo zgłosić się do odpowiedniej instytucji tym zajmującej się - jednak za to już się płaci.

W UP wypełniasz odpowiednie druki - piszesz biznes plan i czekasz na decyzję.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Cześć Niedawno...

Autor: natka3006, Odpowiedzi: 3

uprawiacie sport?

Autor: niezapominajkaa, Odpowiedzi: 13

Kino Filmy

Autor: Daria11, Odpowiedzi: 5

Jak założyć firmę?

Autor: mrgeo, Odpowiedzi: 3

Czy mam szansę...

Autor: piotrr, Odpowiedzi: 5