Oceń: (0) (0)

madzia1992

, 2009-02-01 02:17:51, 2 odp
Tematy: ostatni, Pomóżcie

Co moze byc przyczyna swędzenia warg sromowych?

mam 18 lat i strasznie mnie swędzą wargi od 4 dni. Do tego mój śluz nie jest kleisty, gęsty ani wodnisty. Jest... suchy i przypomina nieco kawałki chusteczki takiej podartej i zwinięte.współżyje tylko i wylacznie z moim chlopakiem a ostatni raz robilismy to w grydniu jak przyjechal. Czym moze byc to spowodowane i jak to leczyć? A wizyta u ginekologa bedzioe konieczna? Prosze pomozcie mi.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Ananna 2009-02-17 10:56:40

Zgadzam się. Grzybek jak się patrzy. Błędna jest myśl, że grzybicą można się zarazić wyłącznie poprzez kontakty seksualne. Naprawdę grzybka można złapać na basenie, w publicznej toalecie, już nie mówiąc, że po antybiotykach, to bardzo często jeśli się nie łyka osłonowo Lacibios femina. Powinnaś umówić się do lekarza a chwilowo ulgę może przynieść własnie Tantum Rosa do przemywania warg sromowych, maść Clotrimazolum i noszenie luźnej, przewiewnej bielizny.

Na ile lat wyglądam 11 minut temu

Zobacz też: Na ile lateQ.?
Oceń: (0) (0)

pantera1983 2009-02-01 04:39:50

jest to grzybiczne zapalenie pochwy.wywołane np zbyt niską higieną osobitą,braniem antybiotyków i jeszcze wiele innych przyczyn.Często zdarza się to kobietom biorącym tabletki antykoncepcyjne.
na pierwszy raz możesz kupić w aptece bez recepty "tantum rosa" ale raczej wybierz sie do lekarza.On przepisze co najmniej clotrimazolum.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Hej mam problem....

Autor: Ona994, Odpowiedzi: 8

co to sa piersi?

Autor: ~Kubek, Odpowiedzi: 5

Czy przez włożenie...

Autor: dorii, Odpowiedzi: 2

Miazdzyca , a ...

Autor: daliacwiek86, Odpowiedzi: 2

Dlaczego podczas...

Autor: adzka17, Odpowiedzi: 4