Sprawdzanie pisowni Słownik slangu miejskiego i mowy ulicznej English spelling checker

Kategorie

Linki

Statystyki

  • Liczba zadanych pytań: 22907
  • Liczba udzielonych odpowiedzi: 83980
  • Liczba zarejestrowanych użytkowników: 45568

Odpowiedzi użytkownika poetka1903

Jak duza jest szansa na ciaze??

poetka1903 2009-06-20 16:16:22

Witam, podejrzewam, że są bardzo nikłe szanse na zajście w ciążę. Nie martw się, możesz spac spokojnie:)) Pozdrawiam:* 

Dziewica, petting, a ciąża?

poetka1903 2009-01-22 01:13:27

Zawsze jest jakieś ryzyko, ale myślę, że możesz spać spokojnie:) Jesteś dziewicą, więc tym bardziej - nie martw się:) Trudno jest zajść w ciążę za pierwszym razem, a co dopiero po tego typu pieszczotach:) Nie martw się... :)

Dlaczego Kochanie..?

poetka1903 2009-01-12 23:42:42

Witaj Bartku!
Masz na imię tak samo jak mój ukochany. My również jesteśmy ze sobą trzy lata. Domyślam się, co czujesz... Wydaje Ci się, że grunt zapada się pod Twoimi stopami, że wszystko zaczyna tracić dla Ciebie najmniejszy sens... Mój związek również przeżywał wzloty i upadki, ale po każdej burzy zawsze wychodziło słońce... Bardzo ją kochasz... Nie da się tego nie zauważyć. To piękne! Karolina jest typem dziewczyny, która szuka nowych wrażeń. Być może w Wasz związek wkradła się rutyna. NIC NIE JEST JESZCZE STRACONE!!! Twoja ukochana nie ma odwagi spotkać się z tymi mężczyznami. Flirtuje z nimi w sieci. Jednakże wg mnie nie ma mniejszej zdrady, jest po prostu zdrada. W takich sytuacjach najlepiej pomagają niewielkie zmiany... Spróbuj zachowywać się tak, jak nigdy wcześniej. Rób coś czego nigdy jeszcze nie robiłeś. Zaskocz ją czymś. Jesteś wspaniałym człowiekiem! Nie poddawaj się tak szybko... Odrzuć myśli o samobójstwie. Błagam Cię... Jesteś MĘŻCZYZNĄ!!! Bądź silny, stań na nogi!:) Wszystko będzie dobrze. Jeśli to nie pomoże. Postaw Karolinie jasno sprawę: "Ty flirtujesz z innymi mężczyznami, to ja też mogę mieć przyjaciółki"... Nie bądź uległy i miękki, bo Ona zna Twoje słabe punkty i to wykorzystuje. Nie może tak być Bartusiu! Pamiętaj o tym! Wiem coś o tym! Jeśli będziesz miał ochotę o tym porozmawiać, napisz do mnie: [email protected] Zostaw mi swój nr gadu - gadu, jeśli tylko będziesz chciał:) Trzymaj się cieplutko... Buziaczki:*

Dlaczego boję się stosunku, skoro jestem dorosła?

poetka1903 2009-01-08 19:56:22

Witam, wszystko z Tobą w porządku! Po prostu jesteś porządną dziewczyną. Jestem z moim chłopakiem w związku prawie 3 lata i jeszcze nie uprawialiśmy seksu. Jestem w Twoim wieku. Czuję to samo co Ty. Traktuję moje dziewictwo jak skarb, którego nie można oddać, ot tak sobie. Mój chłopak jest bardzo wyrozumiały i to rozumie. Moim zdaniem, nie jesteśmy jeszcze dojrzałe, gotowe na ten krok. Nie ma się co spieszyć. Na wszystko przyjdzie pora:) Jak będziesz miała ochotę jeszcze o tym pogadać to daj mi tu znać. Pozdrawiam:) 

Zakochalam sie ?

poetka1903 2009-01-08 11:40:06

Witaj, jesteś już dość długo w związku i wg moich obliczeń miałaś 16 lat, kiedy zaczęłaś z Nim być. Dziewczyny w tym wieku nie są jeszcze zbyt dojrzałe emocjonalnie. Być może to był Twój pierwszy chłopak, którym się zafascynowałaś i potem po prostu przyzwyczaiłaś się do jego obecności. A może po prostu bałaś się zmian i nie potrafiłaś już sobie wyobrazić związku z kimś innym. Czy w Wasz związek wkradła się rutyna? Jak to z Wami jest? Być może "Nowy Obiekt" zainteresowań wydał Ci się ciekawszy... Spróbuj wyobrazić sobie sytuację, w której Twój aktualny chłopak jest z inną kobietą. Wtedy przekonasz się, czy jesteś zazdrosna. Jeśli nadal nie przestaniesz myśleć o innym, powiedz o tym swojemu chłopakowi, albo po prostu spotkaj się z tamtym. Wtedy przekonasz się, czy obraz tego chłopaka nie jest wyłącznie Twoją wyobraźnią. Miałam kiedyś podobny problem. Byłam z moim chłopakiem trzy lata i poznałam kogoś, kto bardzo mi się spodobał. Zaczęłam się z nim spotykać. Wydawał mi się taki inteligentny, przystojny, twórczy, przebojowy... Jednakże później przekonałam się, że to tylko moja fantazja na jego tle, że w rzeczywistości jest inny. Nie całowaliśmy się, tylko rozmawialiśmy i byliśmy kilka razy w restauracji. Żałuję tego... Zaczęłam dostrzegać więcej zalet w moim mężczyźnie i to tylko wzmocniło nasz związek:) Pozdrawiam serdecznie:)

Jesli mam okres zazywam antykoncepcjie i przed styosunkiem nie wziełam czy moge zajsc w ciożę?

poetka1903 2009-01-04 17:06:08

Możliwe, że jest Pani w ciąży, bo nawet jednorazowe odstawienie tabletek może rozregulować cykl. U niektórych kobiet na początku ciąży występuje plamienie, które z czasem ustaje. Niech Pani to jeszcze poobserwuje. Pozdrawiam:) 

:(?

poetka1903 2009-01-04 17:02:25

Z tego, co Pani napisała ciąża jest mało prawdopodobna. Nie doszło do wytrysku, prezerwatywa nie pękła, a do tego ma Pani nieregularne miesiączki. Nie ma powodu do obaw! Pozdrawiam:) 

Jak brać tabletki antykoncepcyjne?

poetka1903 2009-01-04 12:50:24

Powinnaś udać się z tym problem do ginekologa. Pozdrawiam:)

Czy mogę zajść w ciąże jeśli penis tylko dotykał pochwy, nie było wytrysku ale był śluz?

poetka1903 2009-01-04 02:09:11

Myślę, że nie jesteś w ciąży. Jesteś dziewicą, więc to tym bardziej niemożliwe. Trudno jest zajść w ciąże za pierwszym razem. Domyślam się, że ocierał się o Ciebie i stymulował Twoją łechtaczkę... Śluz pochodził z Twojej pochwy, czy z Jego penisa? Radziłabym Ci jednak trochę uważać z tego typu zabawą:) Pozdrawiam:) 

Jak powiedzieć o ciąży rodzicom?

poetka1903 2009-01-04 02:04:08

Jesteś bardzo młoda. Myślę, że łatwiej będzie Ci o tym porozmawiać z mamą. Powiedz jej, że spóźnia Ci się miesiączka, że Ty i Twój chłopak zapomnieliście się przez chwilę. Albo po prostu napisz list, włóż go w kopertę i poproś mamę by go przeczytała, a Ty w tym czasie idź na spacer. Gdy wrócisz do domu będzie Ci łatwiej o tym rozmawiać. Pozdrawiam:) 

Wybierz podstronę
1 2