Oceń: (0) (0)

jaworka4

, 2007-10-13 12:57:14, 2 odp
Tematy: opłaty

Czy zużycie ON do sprężarek w przepompowni przeciwpożarowej podlega opłatom?

Chodzi mi o opłaty z tytułu emisji do powietrza.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

joker2763 2011-07-01 13:02:35

http://cagefight.pl/zaproszenie/31073/ - jeśli się nudzisz wejdź w ten Link :)
Jest to gra sztuki walki na przeglądarkę.

Pozostałe 11 minut temu

Zobacz też: Wierzycie w Boga i Szatana?
Oceń: (0) (0)

wilczynska 2007-11-06 23:57:54

Nie ponosi się opłat za korzystanie ze środowiska za emisję do powietrza powstałą w wyniku prowadzenia działań ratowniczych (art. 2.2.2 POŚ), a więc m.in. gdy sprężarki będą pracowały w związku z gaszeniem pożaru.


Poza tym nie ma żadnych zwolnień od obowiązku naliczenia półrocznej opłaty za emisję do powietrza (m.in. za emisję ze spalonego ON w sprężarkach w innych przypadkach niż działania ratownicze ? np. w czasie ich prób) i złożenia wykazu opłatowego do marszałka województwa i WIOŚ.


Opłaty półrocznej za łączną emisję z zakładu do powietrza nie trzeba jednak uiszczać, gdy nie przekracza 400 zł.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czy obowiązkiem jest...

Autor: kruszula, Odpowiedzi: 1

Czy można przekazać...

Autor: apkamil, Odpowiedzi: 1

Jaka jest kara za...

Autor: sieradz2, Odpowiedzi: 1

Co rozumiec pod...

Autor: Monik, Odpowiedzi: 2

Czy należy ponosic ...

Autor: marcel421, Odpowiedzi: 2

Linki