Oceń: (0) (0)

szefowa12

, 2013-10-21 15:35:07, 3 odp
Tematy: perwersjadomniemany seks, ciekawepukanie kulawych

Ze względu na rosnącą tendencję zainteresowania...

"pukaniem"(stosunkiem erotycznym),zakładam posta o najpopularniejszych sposobach kochania. Stosunki damsko męskie mają wpływ na przyrost naturalny więc warto tu zajrzeć. (Każda pozycja będzie ponumerowana 1a, 2a itd.)
1a  Nirwana czyli relaks, ćwiczenia rozkosz. 
Ona- leżysz na plecach z wyciągniętymi nogami i rękami (łapiesz się za wezgłowie łóżka lub opierasz się o nie). Pozornie jesteś bierna, ...ale zaczekaj.
On- kładzie się na tobie jak w pozycji misjonarskiej, ale żeby przełamać rutynę, napinasz wszystkie mięśnie, gdy partner przechodzi do dzieła, zepnij uda, wyciągnij ramiona, jakbyś chciała się odepchnąć od ściany.
53% osób fantazjuje o uprawianiu seksu na łonie natury.
...a teraz czas na deser: http://www.redtube.com/513912
2a  Gdy poczujesz dzikość serca zastosuj pozycje "super G" To tzw pozycja na pieska, to jedna z podstawowych pozycji w kamasutrze.
Kobieta- oprzyj się na rękach i nogach z ramionami wyciągniętymi do przodu. Głowę skieruj w dół by się nie garbić. Przybierz kształt stolika do kawy!
Facet- klęczy za tobą i mocno trzymając cię za biodra, wykonuje regularne ruchy w tobie, doprowadzając cię do orgazmu przez wielkie O!
3a Łatwo wyładujesz złość po nieprzyjemnej kłutni pozycją "szalone rodeo". Bo ty tu rządzisz! Uprawiając seks w tej pozycji kontrolujesz rytm i głębokość penetracji.
Laska- opierając się na ramionach wyciągniętych do tyłu, siadaj skrzyżnie z lekko rozłożonymi udami, byś mogła robić swoje!
Fagas- usiądź na nim okrakiem, twarzą do niego. Zacznij od powolnych ruchów w dół i w górę, prawo i lewo. I znów w dół i w górę. Odkryj swoje tempo. Możesz włożyć kowbojski kapelusz.
37% ludzi fantazjuje o przeżyciu inicjacji z osobą doświadczoną.
Wramach relaksu jest : http://www.redtube.com/344803
4a Po nocy na parkiecie, kiedy zmęczeni macie ochote na zbliżenie - zastosujcie pozycję "cudowna ósemka".Leżąca ósemka to symbol nieskończoności, wypróbujcie tego w penetracji.
Lasencja- leżysz na plecach z wyciągniętymi i lekko rozłożonymi nogami. Podłóż poduszkę pod pośladki, by ułatwić mu dostęp i pozwolić na głębszą penetrację.
Samiec- przyjmuje pozycje jakby miał robić pompki i opiera się na ramionach rozstawionych po obu stronach twojejj twarzy. Trzymając dłonie na jego pośladkach, poprowadź go tak, aby robił w tobie ósemki
34% ludzi fantazjuje o seksie we trójkę.
Czas na przerwę, a w niej:.http://www.redtube.com/43911
5a "Nożyczki"- dobry sposób by nadrobić ominięty areobik Gdy ufasz partnerowi na tyle, by wyeksponować swoje ciało.
Lowelas- stoi przed tobą i łapie cię za kostki. Rozwiera twoje nogi podczas wykonywania ruchów funkcyjnych..
Samica- połóż się płasko na plecach z biodrami na brzegu jakiegoś podwyższenia (biórka, stołu). Podnieś nogi i pozwól mu zrobić resztę...
32% kobiet chciałoby obserwować parę uprawiającą seks.
Teraz czas na relaks : http://www.redtube.com/57038
6a "Rozkosz na wysokościach"- ta pozycja zapewni ci zupełnie nowe doznania w seksie.
Piękniś- stoi pewnie na podłodze, czeka aż obejmiesz go za szyję.
Kobietka- lekko jak motylek, łapiesz partnera za ramiona i pozwalasz się podnieść. Obejmij go nogami i oprzyj stopy na łóżku, kanapie, pralce - tak by nie obciążać jego kręgosłupa. On może udawać kierowcę wózka widłowego, lekko podnosić cię i opuszczać podczas penetracji.
30% ludzi pragnie uprawiać seks na plaży.
Czas na przerwę, a w niej historia miłosna: http://www.redtube.com/151664
7a"Taczka"- kochajcie się w tej pozycji, gdy chcesz przełamać rutynę i udowodnić mu, że lekcje jogi wcale nie poszły na marne.
Niewiasta- przypomnij sobie zabawy w taczkę z dzieciństwa i odtwórz pozycję. Podłóż poduszki pod ręce, byś znalazła się w odpowiedniej wysokości.
Facet-  on stoi za tobą, trzymając cię za kostki, ustawia się tak, byś mogła się oprzeć udami o jego uda.
27% mężczyzn pragnie uprawiać seks w haremie, gdzie kobiety byłyby gotowe zaspokoić wszystkie ich fantazje.
Teraz coś na relaks:http://www.redtube.com/70849
8a "Kłódka"- gdy czekacie na przyjaciół- szybki seks zastąpi wam aperitif!
On- stoi przed tobą i pozwala ci się objąć nogami. Patrząc ci w oczy zaczyna penetrację, czekając na twoje wskazówki.
Ona- usiądź na krawędzi wysokiego mebla jak blat kuchenny albo pralka, odchyl się lekko do tyłu i oprzyj się na ramionach.
21% osób chce uprawiać seks w jacuzzi.
...a na deser filmik: http://www.redtube.com/199960
9a "Kołyska"- pozycja erotyczna, w której odczujesz większą przyjemność ze spinania dna miednicy.
Facet- klęczy nad tobą, wkłada głowę między twoje uda i opiera twoje nogi na swoich ramionach. Łapie cię za biodra i przysówa się. Sczepiona z nim poczujesz przyjemne kołysanie.
Kobieta- leżysz na plecach z nogami wzniesionymi do góry.
13% ludzi chce uprawiać seks w miejscu pracy.
Czas na przerwę http://www.redtube.com/282130   
10a "Sesja na kanapie"- to najlepsza sesja erotyczna jeśli lubisz przejmować kontrolę.
Pan- posadź partnera na kanapie (wcale nie po to by oglądać serial!) Jego stopy muszą opierać się na podłodze.
Pani- usiądź na nim, twarzą w twarz. Pokaż mu kto tu rządzi!Połóż się na jego nogach i oprzyj na rękach. Spinaj i rozluźniaj mięśnie, by odnaleźć odpowiedni rytm.
12% ludzi chce uprawiać seks w miejscu publicznym.
Pora na relaks: http://www.redtube.com/446585
1b "Mostek"- to będzie wyzwanie. Twój partner musi być silnyi wygimnastykowany.Leżąc na plecach na podłodze, partner robi mostek. Ty delikatnie go dosiadasz i wykonujesz powolne ruchy biodrami.
...a teras czas na deser:http://www.redtube.com/152293
2b "W stylu francuskim"- leżysz na boku, tyłem do partnera, który cię penetruje. Ma wolne ręce, którymi może cię pieścić. Ta pozycja kamasutry jest idealna do delikatnej miłościnp. przez pierwsze pięć miesięcy ciąży.
W ramach przerwy: http://www.redtube.com/360515  
3b "Rozszczepianie bambusa"- leżąc na plecach, umieszczasz nogę na ramieniupartnera, a drugą wyciągasz na łóżku. Po jakimś czasie zmieniasz nogi.
10% kobiet i 13% mężczyzn deklaruje, że miejscem gdzie najczęściej znajduje partnerów jest internet.
Czas na przerwe, a w niej przygoda miłosna:http://www.redtube.com/38016
4b "Kwiat lotosu"- on siedzi skrznie ze złączonymi stopami , ty siadasz na nim, obejmujesz go nogami w talii i stawiasz stopy na podłodze. Oto prawdziwa jedność ciał i bliski, intymny kontakt.
Disco polo jest jak mastrubacja... niby przyjemne, ale wstyd.
Pora na krótki relaks:http://www.redtube.com/28602
5b "Nożyce"- leżysz na plecach, a on klęcząc przy krawędzi łóżka, podnosi twoje nogi podczas penetracji, która jest głęboka i przyjemna- szczególnie dla niego, gdyż może podziwiać piękne widoki.
Strażacy rozbudzają fantazję u 47% kobiet.
...a teraz czas na deserek:http://www.redtube.com/44333
6b "Krab"- leżąc na plecach podciągasz kolana do klatki piersiowej, a partner penetruje twoją pochwę, klęcząc przed tobą. To bardzo przyjemna pozycja, gdyż pochwa zaciska się mocna wokół siurka.
Policjanci rozbudzają fantazję u 9% kobiet.
Czas na relaks:http://www.redtube.com/28620
1c- "Świeca to pozycja ,przy której zrzucimy aż 71 kalorii na minutę.Kobieta opiera się na karku z nogami opartymi o ramiona klęczącego przodem faceta.
Prezenterzy telewizyjni i piłkarze rozbudzają fantazję u 8% kobiet.
Przerwa, a w niej historia miłosna:http://www.redtube.com/41785
2c "Flipper"- dzięki tej pozycji spalimy 65 kalorii w minutkę. Facet prostuje się w klęku. Kobieta opierając się na karku trzyma chłopaka pomiędzy nogami, a dłonią dotyka jego ud.
Pielęgniarki rozbudzają fantazję u 31% mężczyzn.
....pora na deser:http://www.redtube.com/166765
3c"Narastające pragnienie" -to pozycja dzięki, której stracimy67 kalorii w minutę. Facet stoi i trzyma kobietę za tyłek. Ona trzyma go pomiędzy nogami, trzymając go za szyje.
Masarzystki rozbudzają fantazję u 28% mężczyzn.
W ramach relaksu filmik miłosny:http://www.redtube.com/342355
4c"Antylopa"- to pozycja, dzięki której stracimy 68 kalorii w minutę.Stojący facet trzyma kobietę zawieszoną na sobie w pasie. Laska trzyma kolesia pomiędzy nogami, zginając je w kolanach. Kobieta rękami obejmuje fagasa.
Stewardessy rozbudzają fantazję u 19% mężczyzn.
Czas na przerwe:http://www.redtube.com/87358
5c"Na stojąco"- dzięki tej pozycji zrzucimy 51 kalorii na minutę. Facet i kobieta stoją przodem, wtuleni w siebie. Kobieta wsówa lewą nogę pomiędzy nogi partnera i lewą ręke umieszcza pod prawą pachą mena.
Aż 33% osób w wieku od 18 do 24 lat spotyka się w internecie.
Pora na odrobine oderwania się od rzeczywistości:http://www.redtube.com/53747
6c "Równowaga tyłem"- tą pozycją stracimy 53 kalorii w minutę. Facet leży na plecach z nogami zgiętymi w kolanach. Kobieta siada  pomiędzy nogami partnera, również z nogami zgiętymi w kolanach.
10% mężczyzn i 6% kobiet w wieku od 20 do 24 lat uprawiało seks z osobą poznaną w necie.
Czas na przerwe:http://www.redtube.com/21773
7c- pozycją "na kolanach" można stracić 55 kalorii w minutę. Facet i kobieta klęczą przodem do siebie-wtuleni . Chłopak wsówa prawe kolano pomiędzy nogi partnerki.
9% kobiet i 4% mężczyzn odbyło stosunek płciowy z osobą tej samej płci.
Pora na krótki relaks:http://www.redtube.com/12049
8c- za pomocą pozycji "most" pozbędziemy się 59 kalorii w minutę. Facet podpierając się na rękach i nogach, odchyla się w tył. Kobieta wchodzi na jego biodra okrakiem i kładzie ręce na jego klatce piersiowej.
Uprawiając seks w pozycji misjonarskiej można spalić co najmniej 40 kalorii w 1 minutę.
... pora na deser:http://www.redtube.com/12088
9c"Pan domu" to pozycja dzięki której utracimy 62 kalorii na minutę. Chłopak opiera się przodem o  wyprostowane ręce i ugięte w kolanach nogi. Partnerka leży pod nim, zgiętymi nogami obejmując brzuch partnera.
Czas na przerwe:http://www.redtube.com/6163
10c- w pozycji "wielka waga utracimy 64 kalorie w minutkę. Kobieta na łokciach opiera się o podwyższenie. Fagas wsówa się stojąco przodem pomiędzy jej nogi.
Na zakończenie filmik ku pokrzepieniu serc:http://www.redtube.com/235541
Kto chce się zapisać do fanklubu szefowej (szefowa12), niech umieści swój podpis poniżej - musi być zalogowany na ipon.pl... Otwieram listę i serdecznie zapraszam wszystkich miłośników.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

~Normalny 2013-10-29 23:14:54

żenada...

Oceń: (0) (0)

~Gosciu 2013-10-23 21:47:03

A co to jest? Więcej ciekawostek uczą w klasie !!

Oceń: (0) (0)

~Expert 2013-10-23 21:32:22

Ktos tu chyba ma nie w glowie

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Czy Ośrodek Szkolenia...

Autor: Torpi00, Odpowiedzi: 2

Na jakie mogę iść...

Autor: monique98765, Odpowiedzi: 1

Co to jest inteligencja?

Autor: adrianadeMila, Odpowiedzi: 1

POlskI :(...

Autor: ~Luiza96, Odpowiedzi: 1

Jak z zastosowaniem ...

Autor: tunta, Odpowiedzi: 2

Linki