Oceń: (0) (0)

marta5

, 2012-04-22 11:10:21, 5 odp

Hejka, błagam pożużcie mam 4 godziny. 3 lata temu...

na wycieczce zabujałam sie w pewnym koleisu. Jednak on wolał inną, młodsza od niego o 2 lata. Za rok był rownież taki wyjazd i pojechałam. Był tylko on i ja a reszta to były nowe osoby. Przez cały czas zarywał do mnie, a jak był np. obiad to się na mnie gapił. Jednak gdy przyjechała tamta dziewczyna, jej babcia tam pracowała, od razu podwała się do niej, a o mnie zapomniał, jednak gdy sobie pojechała znów podrywał mnie. Dziewczyny, które mieszkały ze mną w pokoju dobrze wiedziały że mi się on podoba, gdy skończył się wyjazd jedna z nich napisała do mnie, że niby ten koleś napisał jej kocham cię w smsie. Ja w to niewierze.
Długi czas próbowałam o nim zapomniec i udało się, lecz w środe na otwarcie nowej galerii chyba go zobaczyła. Nie jestem pewna czt to jest on bo ma dłuższe włosy.
Następnego dnia poszłam tam razem z przyjaciółką. Gdy piłyśmu jogurty, stał w kolejce razem ze swoim kolegą. Dobrze mnie widział i raczej rozpoznał, a cały czas sie na mnie i moja kumpele gapił, lecz nawet nie powiedział cześć, co mnie bardzo wkurza, bo rok temu też była taka sytuacja(byłam na bulwarze z rodzicami, weszłam do restauracji i był tam z rodzicami, to ja po wiedziałam cześć, a on nawet nie odpowiedział, nie wiem czy mnie nie poznał, czy co). Gdy piłam koktajl usiadł blisko nas i co chwila zmieniał miejsca. Nagle powiedział że ida z tą po leci piosenka bibera, a on go nie lubi( doskonale wiem że on lubi piosenki biebera), a jego kolega był zdziwiony i powidział, że jak to przecież go lubisz. I sobie poszli.
Potem widziałam ich z dziewczynami. Tego samego dnia była też taka sytuacja, że wszyscy razem weszliśmy do windy. i jeżdziliśmy do góry i w dól, nagle powiedział coś takiego że niby woli emertytki czy coś takiego. Moje kumpela powiedział że jast tam gorąco, a on że to od niego tak bucha.
Spotykałam go przezkilka dni, bo jest wielkie otawrcie, a on nawet nie powiedział mi częś. Strasznie jest mi głupio, bardzo go lubie i jast strasznie przystojny, ale nie otrzymujemy kontaktów. Dopiero wczoraj dowiedziałam sie że zmnienił nazwisko. Jest taka możliwość że będziemy chodzić do teko samego gimnazjum.

Co mam zrobić? Dziś jest ostatni dzień otawrcia, boje się że go juz nie spotkam. Wiem jak cierpiałam ostatnio i nie chce tego powtarzać. Bylo mnóstwo ładnych kolesi, ale żadem nie podobał mi się tylko on, mojej przyjaciółce też się podoba.
Co wy otym myślicie, czy są jakieś oznaki ż emu sie podobam. Czy jak go dzisiaj spotkam to mam mu powiedzieć hej, boje się że to głupio będzie wyglądać, bo od kilku dni nic nie powiedziałam. Chciałabym z nim utrzymywać jakieś kontakty. Błagam POMÓŻCIE i to szybko bo za ok. 4 godziny wychodze.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

marta5 2012-04-23 17:26:14

dzięki za pomoc spróbuje o nim zapomnieć

Oceń: (0) (0)

MarcoKaka 2012-04-22 14:37:41

Daj sobie spokój kimś takim. Ewidentnie widzisz że on Cię olewa

Oceń: (0) (0)

poziomka_2 2012-04-22 12:49:59

Wiesz co? on podrywa inne dziewczyny, ty to widzisz i nadal on Ci się podoba?! Jeśli chcesz być jedną z wielu to powodzenia, Jakby chciał to by zarywał tylko do jednej, ten szuka najwyraźniej "koleżanek". Chcesz utrzymać z nim kontakt z gościem który ci nawet na cześć nie odpowiada?! ej, no pomyśl dziewczyno nie jesteś głupia tylko pomyśl... pozdro

Oceń: (0) (0)

~Tajedyna 2012-04-22 11:25:15

Pojebana jesteś dziewczyno. Bo ładny koleś to już moknie ci pizda. A co ci nie przystojni są gorsi. Poznaj ich a nie oceniasz po wyglądzie który bywa płytki. Po tym co piszesz sama jesteś plytka. On ma cię gdzieś i mu się nawet nie dziwię.

Oceń: (0) (0)

marta5 2012-04-22 11:23:53

wiem że nie chce wam się tego czytać, ale pomóżcie

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Jak ję zapytać ?

Autor: tech2000, Odpowiedzi: 5

Czy mam mjechać SAMA...

Autor: ~Natalia, Odpowiedzi: 7

Pomocy!! O czym pisać;D

Autor: ItaxD, Odpowiedzi: 11

O CO MU CHODZI???

Autor: izabel14, Odpowiedzi: 12

Przyjaciółka..!Hmm.?...

Autor: Lolkaa, Odpowiedzi: 5

Linki