Oceń: (0) (0)

zdezorientowana

, 2009-08-27 20:28:03, 1 odp
Tematy:

Łykam tabletki antykoncepcyjne ale ostatnio mam rozne smaki.Czym to moze byc spowodowane???

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

Ma1winka 2009-08-27 23:19:46

To zależy co rozumiesz pod pojęciem "smaki", czy masz ochotę na różne jedzenie? Czy czujesz w ustach smak np. metaliczny?
Jeśli to pierwsze, to pewnie brakuje ci jakichś składników i organizm dopomina się o nie w ten sposób. Jeśli to drugie, to może tabletki , albo inne leki, które bierzesz ci nie służą.
Najlepiej zrób sobie test i sprawdź czy nie jesteś w ciąży, to wyeliminuje (lub wyjaśni) jedną z możliwych przyczyn.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Tematy:

Pytania: << Poprzednie Następne >>

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Mam 12 155cm wzrostu...

Autor: Paulina9951, Odpowiedzi: 5

Do jakiego lekarza...

Autor: beti87, Odpowiedzi: 1

Czy są jakieś kremy...

Autor: kacor, Odpowiedzi: 1

Jak pielęgnować stopy?

Autor: eliasz, Odpowiedzi: 1

Dlaczego podczas...

Autor: adzka17, Odpowiedzi: 4

Linki