Oceń: (0) (0)

poszukujacy

, 2009-08-03 20:27:01, 2 odp

Zakochalem sie w dziewczynie z autobusu-jak ją odnaleźć?

Witam,moje pytanie może wydać wam się dziecinne,głupie itp. ale nie daje mi ono spokoju.Jakiś czas temu jechałem z Katowic do Olsztyna.W Warszawie akurat zwolniło się miejsce,i obok mnie usiadła pewna dziewczyna,a na równoległym siedzeniu po drugiej stronie jej koleżanka.Były Rosjankami,ta,która siedziała obok mnie miała azjatycką urodę.Wplątałem się w rozmowę ,porozmawialiśmy po angielsku,i chyba się zakochałem.Teraz żałuję,że gdy chciała ściągnąć swój bagaż(była na to za niska i musiała stanąć na palcach) nie pomogłem jej,bo wszystko mogło się potoczyć zupełnie inaczej.Czy są jakieś szanse,że ją odnajdę?pamiętam dużo szczegółów.Chciałem w jakiś posób odnaleźć ją na rosyjskiej naszej klasie-w końcu na pewno ona albo jej znajomi mają tam konto,ale takie poszukiwania mogą zając na prawdę dużo czasu.Chciałbym chociaż poznać jej imię.Pomocy!

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

~WWAwianka 2010-09-13 20:38:22

znam ten ból, ja zabujałam ;p się w chłopaku z autobusu 148 jest uroczy ma dreadlocki, klimatyczny człowiek.Jak go widziałam byłam trochę zbakana on chyba również ;pi zabrakło mi śmiałości choć siedzieliśmy obok siebie.mam nadzieję że to przeczyta ;)

Oceń: (0) (0)

~Poznanianka 2010-04-29 17:07:50

Witaj; ) wiem, może trochę późno odpisuję...ale jestem w jeszcze gorszej sytuacji. Zakochałam się w chłopaku z autobusu. Widuję go dość często, ale nawet nie mogę spojrzeć mu w oczy. to jest straszne. wiem co czujesz. nie wiem co mógłbyś zrobić w tej sytuacji ale wiem, że nawet kiedy on przestanie jeździć tym autobusem będę o nim pamiętać zawsze. Jest mi smutno; (. Zakochana z Poznania.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Mam 13 lat i szukam...

Autor: zero, Odpowiedzi: 8

impreza/chłopak

Autor: ~jadzka123, Odpowiedzi: 5

jak zagadać??

Autor: ~Olka, Odpowiedzi: 1

Co robić??

Autor: MagdalenaXD, Odpowiedzi: 2

SĄ JAKIEŚ STRONKI W...

Autor: suuzi12, Odpowiedzi: 4

Linki