Oceń: (0) (0)

IwonaChmielarz

, 2009-02-02 12:02:35, 4 odp
Tematy:

Jaką dietę stosować dla osoby z chorym żołądkiem?

Jakie produkty stosować podczas przygotowywania posiłku dla osoby z problemami z żołądkiem? Co może taka osoba jeść? Jak przygotowywać takie posiłki?

Odpowiedzi udzielone na to pytanie

5 minut temu


Oceń: (0) (0)

kostusia 5 miesięcy temu

Możesz poszukać odpowiedzi tutaj: http://klubseniora.pl/ ja najczęściej właśnie tutaj znajduję odpowiedzi na pytania dotyczące samopoczucia mojej babci.Chociaż najlepiej jeżeli to lekarz określi dietę dla chorego żołądka.

Rozrywka 11 minut temu

Zobacz też: Lubisz Horrory/Thillery ???
Oceń: (0) (0)

cynamonowa 5 miesięcy temu

Wierzyłam kiedyś w dietę wg grupy krwi, ale wyrosłam z tego ;P Przypuszczam, że chodzi o osobę starszą, patrząc na dział w którym temat został umieszczony. Jeśli chodzi o osoby starsze to szczególnie powinny one stosować odpowiednią dla siebie dietę, tym bardziej przy problemach zdrowotnych, zajrzyj sobie na http://klubseniora.pl/ est tam mnóstwo porad dla seniorów jak zdrowo się odżywiać.

Oceń: (0) (0)

~conrad 2010-06-28 17:45:30

Na chory żołądek należy stosować lekką dietę, lekkostrawną. Oczywiście, zależy jakie są przyczyny chorego żołądka. Czy są to wrzody? Czy może coś innego? Ważne są owoce, jednak te niepowodujące niepotrzebnych wzdęć. Jeśli mowa o suplementach, to na problemy żołądkowe (wrzody, bakterię Helikobakter i nie tylko), dobry jest miód. A mówiąc konkretnie to miód z krzewu herbacianego (www.swiatmanuka.pl).

Oceń: (0) (0)

naturafall.pl 2009-07-29 22:14:02

W każdym wieku należy jeść zgodnie ze swoją grupą krwi i do pokarmów należy dodawać suplementy. To podstawa aby nigdy nie chorować. Małe ilości węglowodanów  nie pozwolą na rozwój mikroorganizmów w każdym organiżmie. Ale czy to jest  zrozumiałe dla  ludzi. Większości się wydaje , że jeśli  poświęcimy czas na "pichcenie" to będzie to najdoskonalszy pokarm dla chorych. Prawda jest inna, ale to temat do dyskusji .zapraszam na str. int. www.naturafall.pl      Pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie

Dodaj odpowiedź do pytania

Teraz bez logowania

Tematy:

Pytania: << Poprzednie Następne >>

Zadaj własne pytanie

Teraz bez logowania

Inne pytania z tej kategorii

Proszę o pomoc. Moja...

Autor: dziunia1412, Odpowiedzi: 3

Co może być przyczyną...

Autor: wers125, Odpowiedzi: 2

Dermatologia - czy...

Autor: imira23, Odpowiedzi: 2

Co to jest stengraf ???

Autor: kacper18, Odpowiedzi: 1

Czy dodatek fluoru w...

Autor: leso, Odpowiedzi: 1

Linki